Naslovna Društvo
Društvo

PRVI PUT NA MORU

PRVI PUT NA MORU

I ovog  leta, grad Valjevo, organizuje besplatan odlazak na more za učenike sa seoskog područja. Akitvnost je uspešno realizovana i predhodnih sedam godina, u okviru Lokalnog akcionog  plana za decu.

Iz budžeta je za ovaj projekat izdvojeno oko 6, 2 miliona dinara , odnosno 50.000  eura.

U hotelu ‚‘‘Park‘‘ katergorizovanog sa tri zvezdice, u Budvi u neposrednoj blizini plaže , boraviće 100 devojčica i dečaka , urasta od četvrtog do sedmog razreda, iz valjevskih osnovnih škola sa seoskog područja. Jedini uslov za odlazak ja da dete do sada nikada nije boravilo na moru.

Učenici će boraviti  u Budvi  devet dana uz  sedam noćenja, a polazak je  25. juna od 22.00 sata.

Ostavite odgovor

Povezano